Hakkımızda

1988 yılında Sn. Salim TURAN tarafından kurulan ÇIRAĞAN ŞÖMİNE kararlı üretim kalitesi, iş anlayışındaki disiplini, doğru stratejileri ve tutarlı vizyonu ile sektöründeki öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Hizmet Politikamız

Küreselleşen dünyamızdaki hızla gelişen teknolojiyi daha yakından takip edebilmek için yurt içi ve yurt dışındaki birçok fuara katılan ÇIRAĞAN ŞÖMİNE siz değerli müşterilerimize kaliteli,ekonomik ve zevkinize uygun şık çözümler sunabilmektedir.

Çırağan Şömine 26 yıl kalite sürekliliği ve sektöründe öncü olmayı ilke edinmiş, ülkenin birçok yerinde başta toplu villa konutları olmak üzere birçok projeye imza atmış deneyimli kadro ve teknik imkanları ile her türlü projeyi gerçekleştirecek güce ulaşmış, ısıtma sistemleri ve mimari dekorasyon konularında sizlere hizmet vermektedir.

İlk yıllarda sınırlı şömine modelleri ile sektöre giren firmamız artık bugün taş, mermer, granit, ahşap şömine haznelerini üretip montajını yapmaktadır.Firmamız projesini çizip yapımını üstlendiği 750m2lik imalathanesinde ve 3 katı 500m2 showroomundaki 50'ye yakın şömine modellerini siz sayın müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.


Open chat
Powered by